O firmie

Firma MROAUTO MROZEK WIESŁAW powstała w 1994 roku

Zajmujemy się sprzedażą nowych części i akcesoriów do praktycznie wszystkich marek samochodów. Zaopatrujemy warsztaty samochodowe oraz obsługujemy klientów indywidualnych. Nasze położenie geograficzne spowodowało, że od początku dużą uwagę przywiązujemy również do współpracy z klientami z Czech.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły. W razie konieczności jesteśmy w stanie sprowadzić zamówione części w bardzo krótkim terminie.

zdjęcie godów 2.jpg

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie Naszych klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości w jak najlepszej cenie. W naszej ofercie posiadamy asortyment od renomowanych i sprawdzonych dostawców. Nasi specjaliści zapewniają fachową pomoc oraz doradztwo w doborze części na każdym etapie zakupów.

Naszą dewizą jest ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług i lojalności wobec naszych klientów. Wprowadzamy coraz nowocześniejsze narzędzia pracy, ułatwiające naszym klientom proces zakupu towarów oraz ich dostawę.

Zobacz galerię zdjęć »